+421 47 56 32 890KONTAKT
0item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

LED set M-TECH Extreme blue H1

Kat. č.: LSOXB1

Dostupnosť: Skladom

Pre zobrazenie ceny sa prihláste.

Detaily

M-TECH Platinum LED SET je v súčasnosti najpokročilejšia konštrukcia dostupná na trhu. Európsky projekt, nekonvenčné riešenia a kvalita použitých komponentov dokazujú vysokú kvalitu tohto výrobku.Hlavné funkcie produktu:
 • Diody OSRAM Opto Semiconductors
  Hlavným prvkom každej sady osvetlenia je zdroj svetla. Použitie značkových LED zodpovedajúcich dizajnu zaručuje ich spoľahlivosť a vysokú účinnosť. OSRAM Opto Semiconductors poskytujú najlepší výkon od jedného výkonu a zároveň zachovávajú vhodné tepelné vlastnosti. Vysoká opakovateľnosť vyrobených diód, primerané výrobné štandardy a dôsledná kontrola kvality majú veľmi veľký vplyv na konečnú kvalitu nielen samotných LED, ale aj celého produktu.
 • Európske konštrukcie a strojové spracovanie
  Presná montáž diód pomocou moderných strojov SMT priamo na medený tepelný vodič a ich správne umiestnenie vo vzťahu k iným prvkom priamo ovplyvňuje trvanlivosť výrobku. Stroje SMT sú charakterizované rýchlosťou použitia diódy, ktorá je dôležitým prvkom v hromadnej výrobe, ale najdôležitejším prvkom je predovšetkým spoľahlivosť a sebakontrola pomocou mikroskopu a röntgenových lúčov.
 • Termovodivosť
  Technológia prenosu tepla vyvinutá na základe technológie tepelnej trubice a montáž diód priamo na medi, obchádzajúce PCB, zabezpečuje čo najefektívnejšie rozdelenie tepla. Prenos tepla sa uskutočňuje priamo z diódy cez medené jadro na hliníkové rebríky vo forme pásov. To všetko bolo navrhnuté zámerne, aby sa čo najlepšie rozptýlilo skladované teplo.
 • Mikroprocesor
  Výrobok bol vybavený vyspelou mikroprocesorovou riadiacou elektronikou spolu s príslušnými bezpečnostnými prvkami. Príslušné filtre, stabilizátory, ochrana proti prepätiu, ochrana proti rušeniu a systém riadenia napájacieho napätia sú zodpovedné za bezpečnú a bezporuchovú prevádzku.
Sada LED H1 určená na premenu pôvodného žltého bodového svetla na krištáľovo čisté biele sve

Ďalšie informácie

Katalógové číslo LSOXB1
EAN 5901508532855
Merná jednotka Nie
Typ produktu Nie
Hmotnosť 0.500000