+421 47 56 32 890KONTAKT
0item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

O spoločnosti

Automax

Spoločnosť best AUTOMAX pôsobí na trhu s autopríslušenstvom od roku 1998. Po vzniku sa zaoberala importom autospríslušenstva na Slovensko a jeho distribúciou medzi slovenských odberateľov. Postupom času sa spoločnosť rozrastala a začala spolupracovať so zahraničnými spoločnosťami čo nám umožnilo vyrábať sortiment autopríslušenstva pomocou našich partnerských tovární vo viacerých krajinách. Spolupráca so zahraničným trhom v nás prebudila myšlienku zaoberať sa nielen importom autopríslušenstva ale aj jeho export. V roku 2001 spoločnosť začala s výrobou autopríslušenstva už aj pod vlastnou značkou AUTOMAX.

Automax
Automax

Vývoj našej firmy najlepšie demonštruje fakt, že v priebehu 18 rokov sa z malého dodávateľa dôsledkom cielených obchodných postupov stal jeden z popredných distribútorov s autopríslušenstvom na trhu v Európskej Únii. Náš sortiment autopríslušenstva sa pomocou našich partnerských tovární vyrába vo viacerých krajinách. V roku 2008 sa spoločnosť zúčastnila výstavy automechanika vo Franfurkt am Main čo nám priviedlo nové produkty do nášho sortimentu a taktiež nové značky našich produktov (BLARIO, INTENS a VECTA).

Vďaka výstave spoločnosť rozšírila okruh zahraničných odberateľov a vďaka tomu v súčastnosti exportujeme do viac ako 20 štátov v Európe. Vzhľadom na nové požadavky rozvíjajúceho sa trhu, spoločnosť best AUTOMAX rozširuje svoj sortiment ročne v priemere o 200 nových zaujímavých položiek. Aktuálny sortiment představuje viac ako 1200 výrobkov vysokého štandardu a kvality, ktoré sú náležite atestované a certifikované. Ďalej sú označované katalogovými čislami, EAN kódmi a vybavené návodom na použitie. Vzhľadom na množstvo sortimentu a rozširovaniu poskytovaného sortimentu sa naša firma rozrastala a v súčastnosti disponuje s vlastnými objektmi so sídlom na Slovensku. V objekte spoločnosti sa nachádzajú kancelárske priestory, predajňa slúžiaca pre maloobhod a tiež skladové priestory. Priamo zo skladových priestorov spoločnosť zabezpečuje nakladanie transportných zariadení autopríslušenstvom pre konečných odberateľov.

Automax
Automax

Našou prioritou je čo najlepšie  uspokojovať potřeby našich odberateľov na Slovensku a taktiež v zahraničí kvalitou našich výrobkov a servisu.