+421 47 56 32 890KONTAKT
0item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Osviežovač difuzér SAPHIRE 100ml ZEPHYR

Kat. č.: ZH524

Detaily

Difuzér ZEPHYR HOME PERFUME SAPHIRE 100 ml

Oživte atmosféru svojho domova s Aróma Difúzérom ZEPHYR HOME PERFUME SAPHIRE. Táto výnimočná vôňa spája korenistú pikantnosť s osviežujúcou ovocnou sviežosťou, prinášajúcou do vášho priestoru luxusnú atmosféru. Ucítite šťavnatú mandarínku, osviežujúcu mätu a zvodný červený pomaranč, zatiaľ čo pikantné korenie, teplá škorica a elegantná vôňa kože dodávajú vôni jedinečnú iskru.

Popis produktu

ZEPHYR HOME PERFUME SAPHIRE je výnimočným spojením korenistej pikantnosti a osviežujúcej ovocnej sviežosti. Pri prvom okamihu ucítite šťavnatú mandarínku, osviežujúcu mätu a zvodný červený pomaranč. V srdci vône sa prelínajú pikantné korenie, teplá škorica a elegantná vôňa kože. Základ tvoria drevité tóny, ambra a pačuli, vytvárajúce harmonickú symfóniu sviežej vône.

Špecifikácia:

  • Objem: 100 ml
  • Aplikácia: Pre dosiahnutie najlepších výsledkov umiestnite sklenený flakón s tyčinkami do miesta s minimálnym prievanom. Aplikácia je jednoduchá - odskrutkujte viečko, vyberte plastovú zátku a opäť zaskrutkujte viečko. Vložte drevené tyčinky otvorom vo viečku do flakónu – množstvo podľa toho, akú silnú vôňu preferujete. Keď zaznamenáte mierny pokles intenzity vône, pridajte ďalšie tyčinky. Umiestnite difúzor na rovný povrch a občas otočte tyčinky pre intenzívnejšiu vôňu.
  • Druh vône: Korenistá, ovocná

Zloženie vône:

  • Hlava: Grapefruit, mäta, červený pomaranč
  • Srdce: Ostré tóny, škorica, koža
  • Základ: Drevité tóny, ambra, pačuli
  • Doba účinnosti: Niekoľko týždňov

Ďalšie informácie

Katalógové čísloZH524
EAN8595556305249
Merná jednotkaNie
Typ produktuNie
Hmotnosť0.350000