+421 47 56 32 890KONTAKT
0item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

LED SET H1 Extreme blue M-TECH

Kat. č.: LSOXB1

Detaily

M-TECH Platinum LED SET je v súčasnosti najpokročilejšia konštrukcia dostupná na trhu. Európsky projekt, nekonvenčné riešenia a kvalita použitých komponentov dokazujú vysokú kvalitu tohto výrobku.

Hlavné funkcie produktu:
 • Diody OSRAM Opto Semiconductors
  Hlavným prvkom každej sady osvetlenia je zdroj svetla. Použitie značkových LED zodpovedajúcich dizajnu zaručuje ich spoľahlivosť a vysokú účinnosť. OSRAM Opto Semiconductors poskytujú najlepší výkon od jedného výkonu a zároveň zachovávajú vhodné tepelné vlastnosti. Vysoká opakovateľnosť vyrobených diód, primerané výrobné štandardy a dôsledná kontrola kvality majú veľmi veľký vplyv na konečnú kvalitu nielen samotných LED, ale aj celého produktu.
 • Európske konštrukcie a strojové spracovanie
  Presná montáž diód pomocou moderných strojov SMT priamo na medený tepelný vodič a ich správne umiestnenie vo vzťahu k iným prvkom priamo ovplyvňuje trvanlivosť výrobku. Stroje SMT sú charakterizované rýchlosťou použitia diódy, ktorá je dôležitým prvkom v hromadnej výrobe, ale najdôležitejším prvkom je predovšetkým spoľahlivosť a sebakontrola pomocou mikroskopu a röntgenových lúčov.
 • Termovodivosť
  Technológia prenosu tepla vyvinutá na základe technológie tepelnej trubice a montáž diód priamo na medi, obchádzajúce PCB, zabezpečuje čo najefektívnejšie rozdelenie tepla. Prenos tepla sa uskutočňuje priamo z diódy cez medené jadro na hliníkové rebríky vo forme pásov. To všetko bolo navrhnuté zámerne, aby sa čo najlepšie rozptýlilo skladované teplo.
 • Mikroprocesor
  Výrobok bol vybavený vyspelou mikroprocesorovou riadiacou elektronikou spolu s príslušnými bezpečnostnými prvkami. Príslušné filtre, stabilizátory, ochrana proti prepätiu, ochrana proti rušeniu a systém riadenia napájacieho napätia sú zodpovedné za bezpečnú a bezporuchovú prevádzku.

Sada LED H1 určená na premenu pôvodného žltého bodového svetla na krištáľovo čisté biele svetlo s

Ďalšie informácie

Katalógové čísloLSOXB1
EAN5901508532855
Merná jednotkaNie
Typ produktuNie
Hmotnosť0.500000