+421 47 56 32 890KONTAKT
0item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

RATI Chránič dverí

Kat. č.: V01764

Detaily

Chránič hrany dverí auta (4 ks) je vyrobený z pružného, kvalitného TPE materiálu. Anti-aging: Tepelná odolnosť a odolnosť voči UV žiareniu testovaná, takže vám môžeme dodať odolný a kvalitný produkt. Európsky výrobok s pevným dizajnom vyrobený z vysoko kvalitných materiálov. Ochrana bez zbytočného prekomplikovaného dizajnu na ochranu elegantného vzhľadu auta, nielen hrany dverí.

PODROBNOSTI

Sada chráničov dverí Rati vysoko kvalitný chránič hrán dverí / chránič dverí automobilu / chránič hrán dverí automobilu / obojstranná páska

Autá sú v posledných desaťročiach čoraz väčšie, najmä širšie, ale počet a veľkosť parkovacích miest zostala nezmenená. Nájsť dostatok miesta na vystúpenie z auta bez poškodenia dverí auta je čoraz ťažšie.

Vysoko kvalitná ochrana dverí vášho auta proti nárazu - Chráňte svoje auto a auto zaparkované vedľa vás pred poškriabaním, preliačením a poškodením akéhokoľvek druhu. Jednoduchá inštalácia vďaka samolepiacej zadnej strane. Jednoducho nalepte na okraj dverí očistený, suchý, zbavený prachu a mastnoty.

Ďalšie informácie

Katalógové čísloV01764
EAN5998167717648
Merná jednotkaNie
Typ produktuNie
Hmotnosť0.200000