+421 47 56 32 890KONTAKT
0item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

NANOPROTECH sprej Electric 75ml

Kat. č.: 500324

Detaily

Spreje NANOPROTECH Electric ochráni všetky elektrické systémy pred oxidáciou, vlhkosťou, skratom a unikajúcim prúdom. Vďaka pokrokom v nanotechnológii dokážu výrazne predĺžiť životnosť zariadení a šetriť tak vynaložené náklady na údržbu, servis a opravy. Vlhkosť navyše dokážu vytesniť aj z vodou poškodených prístrojov, znovu obnoviť ich funkciu a navyše je ochrániť pred ďalšou koróziou.

  • Chráni pred skratomElektrické súčasti ošetrené NANOPROTECH Electric budú zaizolované tenkou vrstvou nanočastíc, ktorá je dokonale ochráni pred vlhkosťou. Ak sa do ošetreného zariadenia dostane voda, nedôjde k skratu a jeho zničenie. Navyše bude chránené pred ďalšou oxidáciou a výrazne sa tým zvýši bezpečnosť práce, obzvlášť vo vlhkom prostredí. Predídete tak vážnym úrazom spôsobeným elektrickým prúdom.
  • Chráni pred oxidáciou Pri navlhnutia dochádza v elektrických prístrojoch k oxidácii, ktorá postupne zariadení znehodnocuje. NANOPROTECH Electric tomu však zabráni. Je možné ho dokonca aplikovať na už korodujúce povrch a tým ho účinne oxidácie zbaviť. Je preto ideálny na ošetrenie a obnovenie funkcie elektrických prístrojov, ktoré sa kvôli vlhkosti a korózii dostali na hranici životnosti.
  • Prvá pomoc pre utopenú elektronikuKeď sa dostane voda do elektrického prístroja, vedie to k jeho rýchlemu zničeniu. Pokiaľ nie je neošetrené zariadenie vodou fatálne poškodené, NANOPROTECH Electric dokáže obnoviť jeho funkciu. Prihodí Ak sa Vám podobná situácia, čo najskôr prístroj rozoberte a ošetrite sprejom NANOPROTECH Electric. Nanočastice do pätnástich minút vytesní vlhkosť a zakonzervujú povrch. Vďaka tomu vydrží Vaša elektronika fungovať ďalej ako predtým a navyše zostane chránená pred oxidáciou.
  • Obnovuje kontaktyPri staršej elektroniky dochádza často k prerušeniu kontaktov, najčastejšie z dôvodu ich oxidácie alebo prítomnosti vlhkosti. Ak sa s podobným problémom stretnete, ošetrite narušenej kontakty sprejom NANOPROTECH Electric. Nanoča

Ďalšie informácie

Katalógové číslo500324
EAN8595616500324
Merná jednotkaNedefinované
Typ produktuNedefinované
Hmotnosť0.077000