+421 47 56 32 890KONTAKT
0item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

NANOPROTECH sprej Auto Moto Electric 150ml

Kat. č.: 500027

Detaily

Vlhkosť a oxidácie sú pohroma pre každú elektrickú i elektronickú súčasť autá, motorky i štvorkolky. Problémy sa vzlínajúcej vodou do elektroinštalácie rieši obzvlášť terénne jazdci, ale nevyhnú sa ani bežným vodičom. Spreje NANOPROTECH Auto Moto Electric prichádzajú so spôsobom, ako sa s podobnými ťažkosťami účinne vysporiadať. Využívajú totiž nanočastice, vďaka ktorým dokážu zaizolovať vodiče, ochrániť elektroinštaláciu pred oxidáciou a prečistiť už zoxidovanú Autoelektronika.

  • prevencia porúchPre motoristov nie je prekvapivá informácia, že väčšina závad na aute či motorke je spôsobená oxidáciou elektroniky. Aplikujte sprej NANOPROTECH Auto Moto Electric na miesta ohrozené vlhkosťou. Po pätnástich minútach vytvorí sprej ochranný nanofilm, ktorý zabráni oxidácii elektroinštalácie a zamedzí tak početným problémom, ktoré by na technike inak vlhkosť spôsobila. Navyše tak predĺžite životnosť zariadenia.
  • Záchrana navlhnuté autoelektronikyNanočastice dokážu vytesniť vlhkosť aj zo zariadení, do ktorého natiekla voda. Pokiaľ nie je neošetrená autoelektronika vodou fatálne poškodená, NANOPROTECH Auto Moto Electric dokáže obnoviť jej funkciu. Zabráni tiež oxidácii, a tak ochráni zasiahnuté prístroja aj pred ďalšími negatívnymi následkami.
  • odstraňuje oxidáciuÚčinný roztok obsahuje nanočastice, ktoré prenikajú už existujúce vrstvou korózie a pôsobí priamo na povrchu kovu. Vrstvu oxidu je potom možné jednoducho odstrániť napríklad kefkou. Elektronika bude navyše ďalej chránená pred oxidáciou vďaka tenkému konzervačným vodoodolnému nanofilmu.
  • Obnovuje kontakty_mČistí kontaktyNANOPROTECH Auto Moto Electric tiež čistí oxidáciou zanesené kontakty a minimalizuje prechodový odpor. Môže tak rýchlo obnoviť funkciu elektroniky, ktorá bola koróziou narušená. Vyčistí bez problému konektory, kontakty na batériu, kontakty v poistkách pod.
  • Ochrana pred skratomNanočastice v roztoku tvorí dokonalý izolačný nanofi

Ďalšie informácie

Katalógové číslo500027
EAN8595616500027
Merná jednotkaNedefinované
Typ produktuNedefinované
Hmotnosť0.174000