+421 47 56 32 890KONTAKT
0item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

NANOPROTECH GNP Waterless & Wax 3v1

Kat. č.: 501123

Detaily

Šetrne čistí a odstraňuje špinu, prach a zvyšky hmyzu, umožňuje umývanie auta bez vody. To všetko v priebehu niekoľkých sekúnd a bez rizika poškriabaniu vrchnej vrstvy laku. Následné rozleštenie je nenáročné, príjemné a pri použití priložených utierok z mikrovlákna nezanecháva šmuhy. Možno použiť pre suché čistenie mierne až stredne znečistených vozidiel, alebo ako tekutý vosk pre umytý a suchý lak. Vďaka použitej technológii prípravok vzlína pod vrstvu špiny, nadvihuje ju a umožňuje jej šetrné odstránenie. Ako tekutý vosk formuje hydrofóbna vrstvu s ultimátnym mokrým vzhľadom a eliminuje zachytávaniu nečistôt. Obnovuje a zachováva prirodzenú farbu vozidla a poskytuje mu brilantný lesk. Možno použiť aj na chrómové a plastové povrchy. Znateľne urýchľuje a spríjemňuje ručné umývanie vozidla.

  • 1) obmedzený prístup k vode?Mnohí z nás, automobilových nadšencov, bohužiaľ nemajú k dispozícii ideálne podmienky typu parkovacieho státia na dvore s prístupnou tečúcou vodou. Možno sú medzi nami aj takí, ktorí si uvedomujú dôsledky prehnaného plytvania vodou. Napriek tomu sa však o svoje vozidlo radi staráte nadštandardne, ideálne formou šetrného ručného umývania? Sada Waterless & Wax ponúka ekologickú, avšak napriek tomu efektívnu cestu k brilantné čistote a lesku vozidla, bez nutnosti použitia vody.
  • 2) Nedostatok časuStarostlivé ručné umývanie, a zároveň úspora času, ide to vôbec dokopy? So sadou Waterless & Wax napodiv áno. Liek sa hodí napríklad vo chvíľach, keď práve potrebujete reprezentatívny vzhľad vášho vozidla, avšak nemáte už dostatok času zájsť si do umývačky a už vôbec nie na klasické starostlivé umývanie. Stačí mať po ruke dostatok kvalitných utierok (sada obsahuje 3 základné) a 10 - 15 minút na mierne až stredne znečistený voz a máte hotovo!
  • 3) JednoduchosťSada Waterless & Wax je prípravok pre bezpečné a rýchle umývanie bez nutnosti použiť vodu. Nenahrádza drahé tuhé vosky, ktoré síce ponúkajú ultimátnej výdrž ochrany, však ohromný rozdiel pocítite práve v jednoduchosti jej používania. Pred použitím prípravku nemusíte vykonávať starostlivú dekontamináciu laku, clayování, ani rozlešťování. Takéto procesy mnohokrát zaberú aj desiatky hodín práce.
  • 4) FlexibilitaĎalšou výhodou sady je jej flexibilita. Výborne sa dá totiž použiť kdekoľvek aj mimo miesta, kde sa obvykle umývanie svojich vozidiel venujete. Ak máte napríklad naplánovaný zraz so svojím opečovávaným Youngtimer, ktorého súčasťou je však aj väčšie prechádzka, prípadne prenocovanie, počas ktorého nie je lak v takom stave, v akom ste ho na zraz pripravili, stačí mať sadu Waterless & Wax so sebou a v okamihu čistotu a brilantný lesk obnovíte. Produkt teda poslúži aj ako vynikajúci Detailer pre vozy ošetrené tuhými vosky, alebo keramickú ochranou.

Ďalšie informácie

Katalógové číslo 501123
EAN 8595616501123
Merná jednotka Nedefinované
Typ produktu Nedefinované
Hmotnosť 1.140000