+421 47 56 32 890KONTAKT
0item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

NANOPROTECH GNP Waterless & Wax 3v1

Kat. č.: 501123

Detaily

Šetrne čistí a odstraňuje špinu, prach a zvyšky hmyzu, umožňuje umývanie auta bez vody. To všetko v priebehu niekoľkých sekúnd a bez rizika poškriabaniu vrchnej vrstvy laku. Následné rozleštenie je nenáročné, príjemné a pri použití priložených utierok z mikrovlákna nezanecháva šmuhy. Možno použiť pre suché čistenie mierne až stredne znečistených vozidiel, alebo ako tekutý vosk pre umytý a suchý lak. Vďaka použitej technológii prípravok vzlína pod vrstvu špiny, nadvihuje ju a umožňuje jej šetrné odstránenie. Ako tekutý vosk formuje hydrofóbna vrstvu s ultimátnym mokrým vzhľadom a eliminuje zachytávaniu nečistôt. Obnovuje a zachováva prirodzenú farbu vozidla a poskytuje mu brilantný lesk. Možno použiť aj na chrómové a plastové povrchy. Znateľne urýchľuje a spríjemňuje ručné umývanie vozidla.

  • 1) obmedzený prístup k vode?Mnohí z nás, automobilových nadšencov, bohužiaľ nemajú k dispozícii ideálne podmienky typu parkovacieho státia na dvore s prístupnou tečúcou vodou. Možno sú medzi nami aj takí, ktorí si uvedomujú dôsledky prehnaného plytvania vodou. Napriek tomu sa však o svoje vozidlo radi staráte nadštandardne, ideálne formou šetrného ručného umývania? Sada Waterless & Wax ponúka ekologickú, avšak napriek tomu efektívnu cestu k brilantné čistote a lesku vozidla, bez nutnosti použitia vody.
  • 2) Nedostatok časuStarostlivé ručné umývanie, a zároveň úspora času, ide to vôbec dokopy? So sadou Waterless & Wax napodiv áno. Liek sa hodí napríklad vo chvíľach, keď práve potrebujete reprezentatívny vzhľad vášho vozidla, avšak nemáte už dostatok času zájsť si do umývačky a už vôbec nie na klasické starostlivé umývanie. Stačí mať po ruke dostatok kvalitných utierok (sada obsahuje 3 základné) a 10 - 15 minút na mierne až stredne znečistený voz a máte hotovo!
  • 3) JednoduchosťSada Waterless & Wax je prípravok pre bezpečné a rýchle umývanie bez nutnosti použiť vodu. Nenahrádza drahé tuhé vosky, ktoré síce ponúkajú ultimátnej výdrž ochrany, však ohromný

Ďalšie informácie

Katalógové číslo501123
EAN8595616501123
Merná jednotkaNedefinované
Typ produktuNedefinované
Hmotnosť1.140000