+421 47 56 32 890KONTAKT
0item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

NANOPROTECH GNP Super Nano Antirain

Kat. č.: 501116

Detaily

Dážď, sneh, námraza, zahmlievaniu, zvyšky hmyzu a iné nečistoty prilepené sklách automobilu - to všetko sú problémy, s ktorými sa denne stretáva každý aktívny vodič. GNP Super Nano Antirain bojuje so zlou viditeľnosťou, nadmernou spotrebou kvapaliny do ostrekovačov a výrazne uľahčuje odstraňovanie námrazy zo skiel. Prípravok formuje ochrannú hydrofóbne vrstvu na povrchu skla, vďaka ktorej môžete aj autosklá prepožičať vlastnosti laku, ošetreného prémiovými vosky na karosériu. Tento variant je vhodný pre ošetrenie čelného skla, zrkadiel, bočných a zadných skiel, prípadne plexi štítov u motocyklov a prilieb. Balenie Professional umožňuje viacnásobné ošetrenie, prípadne použitie i pre sklá autobusov, nákladných vozov, stavebných strojov, a pod.

  • 1) BezpečnosťOšetrením čelného skla prípravkom Super Nano Antirain výrazne zvýšite viditeľnosť za zlého počasia a v noci. Poskytuje sklu perfektné hydrofóbne vlastnosti, vďaka ktorým pri rýchlejšej jazde aj vo veľmi silnom daždi kvapky aj prúdy vody rýchlo a hladko samy stekajú z povrchu skla. Odpadá nutnosť zbesilého stieranie stieračmi a sklo zostáva číre aj po jazde na špinavé mokré diaľnici!
  • 2) ÚsporaVďaka prípravku Super Nano Antirain až päťnásobne znížite spotrebu kvapaliny do ostrekovačov, a zároveň nebude potrebné tak často kompletne umývať čelné sklo od nečistôt a zvyškov hmyzu. Antirain tiež znižuje mieru mechanického opotrebovania stieracích líšt i skla samotného. Prípravok tak šetrí nielen Vaše peniaze, ale aj čas!
  • 3) JednoduchosťSuper Nano Antirain spája účinnú formulu s rýchlou a jednoduchou aplikáciou. Na rozdiel od podobných prípravkov naozaj stačí zhruba 5 - 10 minút a môžete vyraziť. Nie je potreba napríklad auto na 24 hodín odstaviť pod strechu a čakať, než sa ochranná vrstva sformuje. Funguje spoľahlivo a ihneď!
  • 4) PohodliePo dobu trvania aktívnej ochrany, Super Nano Antirain neminimalizuje iba zachytávaniu nečistôt z ciest na čelnom skle, ale aj vlhko

Ďalšie informácie

Katalógové číslo501116
EAN5995616501116
Merná jednotkaNedefinované
Typ produktuNedefinované
Hmotnosť0.130000