+421 47 56 32 890KONTAKT
0item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

NANOPROTECH GNP Glass & Mirrors Cleaner

Kat. č.: 502212

Detaily

V poriadku niekoľkých sekúnd vyčistí špinavé a umazané autosklo. Pri stieranie nezanecháva šmuhy. Vďaka svojmu zloženiu prípravok vzlína pod vrstvu špiny a formuje na povrchu skla neviditeľnú ochrannú vrstvu. Ochrana odpudzuje vodu, poskytuje sklu dlhotrvajúci lesk a obmedzuje jeho špinenie. Znateľne urýchľuje a spríjemňuje ručné umývanie skiel. Prípravok chemicky nezapácha, naopak sme pre neho zvolili osviežujúcu vôňu. Pre maximálnu ošetrenie skiel zvonku doporučujeme po vyčistení prípravkom následne aplikovať dlhodobú ochranu Super Nano Antirain.

  • Odpudzuje vodu a nečistotyNejedná sa o obyčajný čistič na sklo. Prípravok funguje na báze nanotechnológie, ako ostatné produkty GNP. Vďaka tomu aj obyčajným vyčistením skla povrchu poskytnete dočasné hydrofóbne vlastnosti. Najlepší efekt dosiahnete v kombinácii s prípravkami Super Nano Antirain, kedy Glass & Mirrors Cleaner použijete pred prvým ošetrením skla, a zároveň jeho pomocou môžete efekt obnovovať a predlžovať!
  • Jednoduché použitie, rýchle výsledkyBalenie priamo obsahuje Mikrovlákenné utierku na sklo. Sada teda obsahuje presne to, čo potrebujete pre jednoduché a rýchle docielenie perfektnej čistoty a priezračnosti autoskiel. Opakované používanie navyše citeľne vylepšuje základnú ochrannú vrstvu, ktorú prípravok vytvára pri rozleštenie!
  • Šetrné zloženie - vhodné pre interiérVďaka svojmu zloženiu je prípravok vhodný pre čistenie autoskiel nielen z exteriéru, ale aj v interiéri. Čistič nenarušuje gumu, plasty, kožu, látky, ani iné materiály. Nemusíte sa teda báť, že jeho používaním vo vnútri vozidla hrozí poškodenie palubnej dosky, obloženie dverí, sedačiek, apod.

Ďalšie informácie

Katalógové číslo502212
EAN8595616502212
Merná jednotkaNedefinované
Typ produktuNedefinované
Hmotnosť0.913000