+421 47 56 32 890KONTAKT
0item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

LED set M-TECH Platinum H8

Kat. č.: LSO8

Detaily

M-Tech Platinum LED SET je v súčasnosti najpokročilejšou stavbou na trhu, vďaka európskemu dizajnu, mnohým netradičným riešeniam a vysoko kvalitným komponentom.

Výhody produktu:
 • OSRAM Opto Semiconductors
  Hlavným prvkom každej sady osvetlenia je svetelný zdroj. Použitie starostlivo vybraných značkových diód zaručuje vynikajúcu spoľahlivosť a účinnosť. LED diódy OSRAM Opto Semiconductors poskytujú najlepší výkon každého wattu pri zachovaní správnych tepelných vlastností. Príslušné výrobné normy a dôsledná kontrola kvality majú veľký vplyv na konečnú kvalitu výrobku.
 • Európsky dizajn a mechanická výroba
  Presná montáž LED diód, pomocou moderných strojov SMT, priamo na spájkovom tepelnom vodiči a správne polohovanie iných komponentov, výrazne zvyšuje trvanlivosť výrobku. Stroje SMT sa vyznačujú najrýchlejšou produkciou LED, ktorá je dôležitým faktorom v hromadnej výrobe, ale najdôležitejším prvkom je spoľahlivý systém samokontroly makro kamer a röntgen.
 • Tepelná vodivosť
  Prevod tepla založený na technológii Heat Pipe v kombinácii s LED diódami umiestnenými priamo na mede zabezpečuje čo najlepšie odvod tepla. Prevod tepla sa začína priamo na LED, cez hliníkové jadro k radiátorom vo forme pásov. Toto všetko bolo navrhnuté tak, aby čo najviac efektívne rozptýlila nahromadené teplo.
 • Mikroprocesor
  Náš produkt je vybavený pokročilým mikroprocesorom s príslušnou ochranou, ktorý riadi elektroniku LED diódy. Vhodné filtre, stabilizátory, prepäťové a interferenčné chrániče a systém riadenia napájacieho napätia zaručujú bezpečné a bezporuchové fungovanie.

H8 LED SET určený na konverziu farby svetlometov z pôvodného žltého na krištáľovo čisté denné svetlo. Súprava LSO poskytuje o 200% viac svetla v porovnaní s tradičnou halogénovou inštaláciou. Používané LED diódy SMD sú založené na multi-čipoch s vysokou rozlišovacou schopnosťou, ktoré ovplyvňujú dva kľúčové aspekty výkonu:

Ďalšie informácie

Katalógové čísloLSO8
EAN5901508527813
Merná jednotkaNie
Typ produktuNie
Hmotnosť0.500000