+421 47 56 32 890KONTAKT
0item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Digitálna sonda na alkohol

Kat. č.: 94-012

Detaily

Elektronický tester alkoholu v dychu My Auto Virage je zariadenie, ktoré vám umožní vyhnúť sa nutnosti navštíviť políciu a často aj vážnym následkom jazdy pod vplyvom alkoholu. Má 3-ciferný LCD displej, na ktorom môžete ľahko prečítať výsledok. Zahreje sa za menej ako 10 sekúnd a má reakčnú dobu 5 sekúnd. Vyznačuje sa veľmi dobrým rozsahom merania: 0,00 - 0,19% BAC; 0,0 - 1,9 g / l. Je napájaný dvoma alkalickými batériami AAA (nie sú súčasťou balenia).

Ráno po nočnej noci sa necítite dobre a potrebujete v ten deň šoférovať?

Skontrolujte, či ste triezvi

Až donedávna bola jedinou možnosťou kontrola na polícii. Dnes sa môžete merať sami. Tester obsahu alkoholu v dychu je veľmi užitočná pomôcka nielen pre vodičov z povolania, ale aj pre všetkých ostatných, ktorí si chcú byť istí, že v ich tele niet ani stopy po včerajšej párty. Elektronický tester obsahu alkoholu má merací rozsah prispôsobený ustanoveniam poľských právnych predpisov. Je navrhnutý tak, aby nezávisle kontroloval obsah alkoholu vo vydychovanom vzduchu.

Výsledky meraní by sa mali považovať za orientačné. Iba kontrola stavu triezvosti pomocou policajného dychového analyzátora vám dáva stopercentnú istotu.

Ako správne merať?

Nepoužívajte tester ihneď po požití alkoholu, pretože by to mohlo spôsobiť jeho nefunkčnosť. V takom prípade nebude meranie adekvátne skutočnej hladine alkoholu. Falošný výsledok vás jednoducho uvedie do omylu. Vykonajte test pri izbovej teplote a nenechávajte tester v zime v automobile, pretože zle znáša nízke teploty. Musíte si uvedomiť, že toto je iba zariadenie, takže sa môže mýliť. Preto vždy odporúčame vykonať 3 merania s intervalom približne 15 minút.

Ďalšie informácie

Katalógové číslo94-012
EAN5905694010685
Merná jednotkaNie
Typ produktuNie
Hmotnosť0.150000