+421 47 56 32 890KONTAKT
0item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

NANOPROTECH sprej Home 150ml

Kat. č.: 500102

Dostupnosť: Skladom

Pre zobrazenie ceny sa prihláste.

Detaily

Vŕzgajú Vám pánty pri dverách, stuhnuté skrutky, hrdzavie Vám náradie vrátane záhradnej techniky alebo zamŕzajú zámky? Spreje Nanoprotech Home sú ideálnym riešením. Využívajú najmodernejšie nanotechnológiu, vďaka ktoré zabraňujú korózii a zamŕzaniu, majú výborné mazacie schopnosti a odstraňujú aj odolnú hrdzu, vŕzganie a nežiadúce trenie.

  • Chráni pred koróziou až 1 rok Plochy ošetrené sprejom NANOPROTECH Home sú chránené proti hrdzaveniu aj za extrémnych podmienok, ako potvrdili aj nezávislé testy. Môžete tak ich prostredníctvom zabrániť korózii akýchkoľvek kovových materiálov.
  • Čistí od hrdze Vďaka nanočasticiam preniká účinná látka hrdzou i špinou a zachytáva sa na samotnom surovom kovu, kde vytvára ochrannú vrstvu. Aplikáciou na skorodovanú plochu je tak možné ľahko odstrániť aj inak ťažko vyčistitelné nánosy hrdze a predísť zároveň ďalšej korózii.
  • Zabráni vŕzganie a drhnutí Spreje Nanoprotech Home môžete aplikovať všade tam, kde ste predtým používali klasická maziva na olejovej báze. NANOPROTECH Home však v porovnaní s nimi dosahuje výrazne lepších výsledkov a predbehne je predovšetkým svojou extrémnou trvanlivosťou. Ušetríte si tak starosti s údržbou záhradného náradia alebo s premazávaním pántov, garážových brán, garníž pod.Povolí aj stuhnuté skrutky Nanočastice sú tak malé, že preniknú aj do najmenších medzier, napríklad pod hlavu zatuhlého skrutky. Jednoduchou aplikáciou NANOPROTECH Home môžete práve zatuhnuté závity ľahšie uvoľniť. Vďaka týmto vlastnostiam aj bez náročného rozoberania účinne ošetríte aj zložitá mechanické zariadenia.
  • Rozhýbe zamrznuté mechanizmy Povrchy ošetrené sprejom NANOPROTECH Home si ponechávajú svoje mazacie vlastnosti i za extrémnych teplôt od -80 ° C do +160 ° C. Nestane sa teda, že by Vám premazaný zámok v zime zamrzol. Naopak mrazom zatuhnuté mechanizmy možno sprejom znova rozpohybovať.